TVP o naszym projekcie

You are currently viewing TVP o naszym projekcie
  • Post category:Aktualności
  • Post author:

Zapraszamy do obejrzenia relacji TVP Info z wydarzenia, jakie odbyło się 1 grudnia na UKSW. Tego dnia gościliśmy na naszej Uczelni kilkudziesięciu seniorów – uczestników pilotażowego projektu „Łagodzenie skutków pandemii wśród grup wysokiego ryzyka – osoby 60+”, przygotowanego przez naukowców z UKSW i IPiSS.

Seniorzy z trzech gmin: Boguty-Pianki, Przasnysz i Wyszogród przyjechali, by podsumować działania i przedstawić wnioski z projektu. Tego dnia otwarto także  Referencyjny Ośrodek Badawczy na Wydziale Społeczno-Ekonomicznym UKSW, który będzie prowadził dalsze działania naukowo-badawcze nad aktywizacją osób 60+. Ośrodek otworzył  minister edukacji i nauki prof. Przemysław Czarnek, rektor UKSW ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski, dyrektor ROB i kierownik projektu dr Elżbieta Bojanowska oraz dziekan WSE dr hab. Michał Gierycz, prof. ucz. Zapraszamy do obejrzenia materiału telewizyjnego. Inne informacje w zakładce: Media o nas.